Tolling Tests

EUROLAB, önde gelen bağımsız bir test tesisidir ve Tolling Birlikte Çalışabilirlik Sertifikasyonu için onaylıdır. Özel testlerimiz, bir etiketin veya okuyucu cihazının tüm işlevleri uyguladığını, birlikte çalışabilir olmasını, sahada performans göstermesini ve sonuçta bir etiketin bir okuyucu komutuna doğru sürede yanıt vereceğini doğrular.

Tolling Testleri

Simulated Pass Fee Tests

EUROLAB, maliyet tasarruflu laboratuvar tabanlı bir çözüme öncülük ederek önde gelen ücretli test laboratuvarı olmuştur. Eskiden, test satıcıları tekrarlanamayan zahmetli ve pahalı saha testleri yapmaktaydılar ancak şimdi EUROLAB'ın yenilikçi Simüle Ücretli Test süreci ile ücretli geçiş etiketi ve okuyucu değerlendirmeleri 3 adımlı bir süreç kullanılarak verimli ve ekonomik bir şekilde hızlandırılmaktadır:

  • Compliance 6C Test
  • Simulated Paid Test
  • Field Test

Öncü çözümlerinin yanı sıra EUROLAB, ekipman satıcıları ve geçiş ücretleri tesisleri arasında etiket ve okuyucu ile birlikte çalışabilirliği (GİB) sağlamak için tasarlanmış olan 6C Sertifikasyon Programına da katılmaktadır. Bu sertifikalandırma süreci ISO / IEC 18000-6 (Tip C) RFID protokolüne dayanmaktadır.

EUROLAB, with its highly expert team and internationally accredited laboratories, Tolling Tests It performs all test, analysis, measurement, evaluation and report generation services completely and reliably.