Yangın Testleri

Yangın Testleri

EUROLAB, uzman ekibi ve son teknoloji laboratuvarlarıyla, yangın güvenliği test ve sertifikasyonunda öncü kuruluşlardan biridir. Yangına karşı dirençlerini ve tepkilerini karakterize etmek için yılda binlerce ürünü test ediyoruz. Tam ölçekli tünel yangın testi ve büyük ölçekli açık hava yangın testi yapmak için eşsiz tesislere sahibiz.

Yangın Testleri

Yangın testleri kapsamında şu hizmetleri sunuyoruz;

  • Laboratuvar yangın testi
  • Sertifikasyon ve küresel pazar Erişim
  • Yangın simülasyonu ve tam ölçekli tünel yangın testi
  • Büyük ölçekli açık hava yangın testi (örn. Jet Fire)

Son teknoloji ekipmanlara sahip laboratuvarlarımız, uluslararası (ISO), ABD (NFPA, UL), Avrupa (EN), ulusal (BS, UNE, diğerleri arasında) düzenlemeler ve sektöre özgü gereken tüm akreditasyonlara ve sertifikalara sahiptir.

CE işareti için bir AB Onaylanmış Kuruluşuyuz (0370) ve testlerimiz ve sertifikalarımız Orta Doğu ülkelerinin çoğunda da tanınmaktadır.

EUROLAB, EGOLF ve ASFP üyesidir ve uzmanlarımız test standartları ve yönetmeliklerinin geliştirilmesine katılmak için başlıca teknik forumlarda ve komitelerde görev alırlar.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Yangın Testleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp