Eurolab Akredite Laboratuvar

EUROLAB Hakkında

EUROLAB, test uzmanlığı ve son teknoloji akredite laboratuvar ağı ile, test, analiz, ürün geliştirme, kalite kontrol ve sertifikasyon hizmetleri sunarak, tüm ürün değer zinciri boyunca sizi destekler ve kendi sektörünüz içerisinde en iyi şekilde konumlanmanızı sağlar.

Akredite Laboratuvar EUROLAB hakkında

EUROLAB, belgelendirme, muayene, teknik kontrol ve denetim hizmetleri sunan, sektöründe lider firmalar arasında olan EUROLAB LABORATUVAR A.Ş. olarak faaliyet gösterir.

Yıllardır binlerce işletme ve alanında lider kuruluşların birçoğu, test raporları ve ürün belgeleri için göz kapalı EUROLAB markasına güvenir.

EUROLAB deney ve belgelendirme faaliyetlerini, IAF/ILAC tarafından tanınan United Accreditation Foundation (UAF), Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) ve bu kurumların yanı sıra Enterprise Accreditation Foundation (EAF) kuruluşundan sağladığı akreditasyona dayanarak sürdürmektedir. Enterprise Accreditation Foundation (EAF), aynı zamanda Birleşmiş Milletler (UN GLOBAL COMPACT) imzacısıdır.

Sahip olduğu tüm bu uluslararası akreditasyonlar sayesinde EUROLAB tarafından gerçekleştirilen bütün ölçüm, test, analiz, muayene, kontrol ve belgelendirme çalışmalarında düzenlenen rapor ve belgeler, dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır.

EUROLAB, faaliyet gösterdiği tüm alanlardaki çalışmalarını, ulusal ve uluslararası standartlara ve normlara uygun şekilde gerçekleştirmesinin yanı sıra, müşterilerinin her türlü soru ve sorununu çözmek için uzman kadrosuyla birlikte sınırsız destek sunar.

WhatsApp