Veri Merkezi Ekipman Testleri

Veri Merkezi Ekipman Testleri

EUROLAB, veri merkezinizin kesinti riskini azalmanıza ve verimlilik avantajlarından yararlanmanıza yardımcı olur. Satın aldığınız ekipmanın bağımsız olarak doğrulanmasını sağlayarak zamandan ve paradan tasarruf etmek, veri merkezinizin yüksek çalışma süresi ve düşük enerji tüketimi ile çalışmasını sağlamak için EUROLAB Veri Merkezi Sertifika Programına güvenebilirsiniz

Veri Merkezi Ekipman Testleri

Ürün Güvenliği

Güvenli olmayan ekipmanlardan kaynaklanan kaza, hasar ve dava tehlikesini azalmanıza yardımcı oluruz. Güvenli olmayan ekipman, veri merkezi operatörünü yasal olarak tehlikeye sokar.

EUROLAB, Ürün Güvenliği Testi ve Sertifikasyonu konusunda eşsiz bir deneyime sahiptir ve ABD pazarı için veri merkezi ekipmanını UL 60950-1'e test etmek ve sertifikalandırmak için OSHA onaylıdır ve standart CSA C22.2 No. 60950-1 için Kanada Standartlar Konseyi tarafından onaylanmıştır.

Güvenilirlik: Elektromanyetik Uyumluluk ve Çevre Simülasyonu

Yangın, aydınlatma darbesi, elektrik kesintisi veya deprem nedeniyle veri merkezi arıza süresi tehdidini azaltın. Bu test paketi, sizi zayıflatıcı hizmet kesintilerinden kurtarabilecek minimum bir çabadır.

Veri merkezi güvenilirliğini değerlendirmek için EUROLAB, GR-3160-CORE, Telekomünikasyon Veri Merkezi Ekipmanları ve Alanları için Genel Gereksinimler kullanır.

Anahtar testler şunları içerir:

  • Sıcaklık ve Nem
  • Yangına Direnç
  • Deprem ve Ofis Titreşim Direnci
  • Akustik Gürültü
  • Elektrostatik Deşarj (ESD)
  • Elektrikli Hızlı Geçici (EFT)
  • FCC dahil Elektromanyetik Emisyonlar ve Bağışıklık Bölüm 15
  • Lightning
  • EMP Test

EUROLAB NEBS Test ve Sertifikasyonunda öncüdür. Telekomünikasyon NEBS gereklilikleri en kapsamlı ve zor ekipman değerlendirme kriterlerinden bazılarıdır ve kuruluşumuz bu konuda uzmandır.

Enerji Verimliliği

Enerji tasarruflu ekipmanlarla enerji maliyetlerini % 10-15 azaltın. Bu basit gibi gözüken önlem, her yıl milyonlarca dolar tasarruf etmenizi sağlayabilir.

EUROLAB, Üstün Enerji Verimliliği Test ve Sertifikasyon deneyimine sahiptir. EUROLAB, ENERGY STAR® Üçüncü Taraf Sertifika Programı için EPA tarafından tanınan bir Laboratuvar ve bir Sertifikasyon Kuruluşu (CB) olarak belirlenen bir kuruluştur.

EUROLAB, veri merkezi depolama ekipmanını ENERGY STAR Veri Merkezi Depolama Spesifikasyonu'nun 1.0 Sürümünde test etmek ve sertifikalandırmak için EPA tarafından tanınan laboratuvarlardan biridir.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Veri Merkezi Ekipman Testleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp