Çevresel Testler

Çevresel Testler

EUROLAB, konusunda uzman ekibiyle çevre testi laboratuvarlarında çeşitli malzemeler, bileşenler ve elektrikli ve elektronik ekipmanlar için ISO 17025 onaylı test hizmetleri sunmaktadır. 

Çevresel Testler

Çok kapsamlı test yeteneklerimiz, herhangi bir ekipmanın yaşam döngüsü boyunca karşılaşabileceği standart ve aşırı çevresel koşulları simüle etmemizi sağlar:

  • İklimsel test
  • Korozyon testi
  • Titreşim ve şok testi
  • Akustik test
  • Dayanıklılık testi

Uzman ekibimizle birlikte, ulusal ve uluslararası çapta ve sektör standartlarında (otomotiv, havacılık, demiryolu ve inşaat endüstrilerinde, diğerlerinin yanı sıra) çevre testleri yapma konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Çevre laboratuvarlarımız otomotiv elektrik, elektronik ve radyo bileşenlerinin testinde uzmanlaşmıştır. İşlevsel performanslarını ve güvenilirliklerini değerlendirmek için operasyonel bileşenlerin maruz kaldığı hem standart hem de aşırı çevresel koşulları yeniden üretmek için takım ve kurulum geliştirme konusunda geniş deneyime sahibiz.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Çevresel Testler kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.