Uzmanlık Hizmetleri

Uzmanlık Hizmetleri

EUROLAB, uzmanlık hizmetleri kapsamında ürün tasarım maliyetlerini azaltmanıza, pahalı yeniden çalışmayı ortadan kaldırmanıza ve pazara güvenli, güvenilir ve uyumlu ürünler sunmanıza yardımcı olur.

Uzmanlık Hizmetleri

Teknoloji büyüdükçe, ürün uyumluluğunu tanımlayan yasalar ve düzenlemeler sürekli olarak değişmektedir. Üreticiler, perakendeciler ve tedarikçiler, uyumlu ve ilgili ürünler oluşturmak ve sürdürmek için hızlı bir şekilde yenilik yapmaya zorlanmaktadır.

Ürün uyumluluğunu düzenleyen düzenlemeler, ürünlerin kullanıcılara veya mülklere zarar vermemelerini ve uygulanabilir standartlara uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak için gelişir. Ürün geliştirme yaşam döngüsünün tamamında uyumluluk konularını ele alan uygulama uygulamaları, tasarım hatalarını en aza indirebilir, piyasaya sürülme süresini azaltabilir ve ürün sürümünden önce maliyetleri azaltabilir.

Uzmanlık hizmetimiz, riskleri azaltmak, bir ürünün yaşam döngüsü boyunca potansiyel uyumluluk hususları konusunda sizi uyarmak ve birden fazla test ve ürün yeniden tasarlamadan uyum şansınızı artırmak için ürün tasarımı boyunca en iyi uygulamaları ve uyumluluk hususlarını uygulamanıza yardımcı olur.

Uzman Servis Çözümleri

Uygunluk yardımı çözümlerimiz, önerilen üretim tekniklerinizin gereksinimleri karşılayıp karşılamayacağını belirlemenize, bileşen seçimi sırasında göz önünde bulundurulması gereken tehlikeleri anlamanıza ve ürününüz üretime geçmeden önce sık karşılaşılan hatalardan kaçınmanıza yardımcı olur. Uyum uzmanlarımız ürününüzün aşağıdakileri içeren ayrıntılı bir incelemesini gerçekleştirecektir:

  • İlk teknik değerlendirme
  • Standartların seçimi ve yorumlanması yardımı
  • Özelleştirilmiş test planı geliştirme
  • Potansiyel uyumsuzluk konularının belirlenmesi
  • Önerilen üretim tekniklerinin değerlendirilmesi
  • Çizimler, kılavuzlar, Malzeme Listeleri ve şemaların gözden geçirilmesi

Teknik Eğitim ve Kaynaklar

EUROLAB, endüstrinizi / ürünlerinizi uygularken uyumluluk karmaşıklıklarında gezinmenize yardımcı olacak değerli eğitim fırsatları sunar.

Dünyanın en iyi test, inceleme ve sertifikasyon uzmanlarından bazılarına uygun olarak dünya çapında en iyi uygulamalar hakkında ilk elden bilgi edinmeniz için teknik eğitim etkinlikleri, teknik incelemeler ve uzman makaleler sağlayabiliriz.

Ürün yaşam döngünüzü en üst düzeye çıkarabilirsiniz

Teknolojinin hızıyla, mevzuata uygunluk açısından tek bir tasarım hatası üreticilerin ideal pazara giriş zaman aralıklarını kaçırmasına ve üretim maliyetlerini artırabilecek ve pazar payını sınırlayabilecek rakipler tarafından geride bırakılmasına neden olabilir.

Yeni teknoloji standartların ilerlemesini sürdürmeye ve pazar büyümesine ilham vermeye devam ettikçe, küresel pazar yerine uzman uyumluluk çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Uyumluluk en baştan tasarlanmıyorsa, ürün yeniden tasarlandıkça büyük gecikmelere katlanmayı bekleyin; bu da pazara sunma süresini ve ürün sürekliliğini tehlikeye atar; yeniden işleme için önemli ekstra maliyetler ve artan ürün maliyeti ve hatta ekip muafiyeti.

EUROLAB, elektrikli ürün testinde uzun yılların verdiği deneyime sahiptir ve uluslararası pazarlarda satışa sunulan binlerce ürünü sertifikalandırmıştır. Yaygın uyumluluk kusurları, üretim hataları gördük ve pazara sunma sürelerinizi karşılamanıza yardımcı olmaya hazırız. Mühendislerimiz ve uyumluluk uzmanlarımız, ürününüzle ve ilgili testlerle ilgili ayrıntıları anlamanıza yardımcı olmak için test gereksinimleri ve standartlarının ayrıntılı açıklamalarını sağlayabilir.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Uzmanlık Hizmetleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp