Kozmetik Testleri

Kozmetik Testleri

EUROLAB, konusunda uzman ekibi ve son teknoloji laboratuvarlarıyla eksiksiz kozmetik testleri hizmetleri sunar. Tam kapsamlı kozmetik laboratuvarlarımız, kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinin ISO 17025, ISO 9001 onaylı sistemler ve yasal onaylı yöntemler ile yasal uyumluluğunu sağlar. EUROLAB laboratuvar test hizmetleri, kozmetik testlerin hem analitik hem de klinik etkinlik bölümünü kapsar.

Kozmetik Testleri

Kozmetik test hizmetleri, tam PIF Güvenlik Değerlendirmesi'nin yanı sıra Challenge, Patch, Stability, In Vitro, Klinik Etkinlik, İzler ve Safsızlıklar gibi akredite kozmetik hizmetlerini içerir. Ayrıca, ürünlerinizi CPNP'de bilgilendirmenize de yardımcı oluyoruz.

EUROLAB kalite yönetim şeması, sık sık harici / dahili kalite ve denetim kontrolleri, halka test denemelerine katılım ve son teknoloji ürünü izlenen ve kalibre edilmiş ekipman ile şekillendirilir. Amacımız, akredite laboratuvar test partneriniz olarak, size en iyi hizmeti sunmak adına ekipman, organizasyon ve know-how'a sürekli yatırım yapmaktır.

EUROLAB son derece uzman kadrosu ve laboratuvar ağıyla, çeşitli durumlarda kurye hizmeti sunabilir. Deneyimli bilim adamlarımızın kozmetik ürünleriniz için en iyi ve en uygun maliyetli testi belirler, eksiksiz ve güvenilir raporlama sunarlar.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Kozmetik Testleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp