Küresel Pazar Analizleri

Küresel Pazar Analizleri

Küresel pazar analizleri, ürününüzün pazara sunma süresini azaltmak ve ürününüzün küresel pazarlara erişimini artırmayı amaçlar. Kapsamlı hizmetler, eşsiz uzmanlık ve dünya çapında bir ayak izi ile çeşitli küresel hedeflere pazara giriş sağlamak için çoklu testin gecikmelerini ve maliyetlerini azaltmanıza yardımcı oluruz.

Küresel Pazar Analizleri

Her ülke veya bölgenin, yalnızca ürünler için hangi gereksinimlerin geçerli olduğunu değil, aynı zamanda ürün uyumluluğunun nasıl gösterilmesi gerektiğini belirleyen kendi kuralları ve düzenlemeleri vardır. Hedef pazarlarınıza etkili ve verimli bir şekilde girmek için, geçerli düzenlemeleri nasıl belirleyeceğinizi ve ilgili gözetim organıyla nasıl etkileşime gireceğinizi anlamanız önemlidir.

Dünyanın dört bir yanındaki dahili laboratuvar ağımız, EUROLAB'ın hemen hemen her ürün için neredeyse tüm hedef pazarlara kapsamlı bir piyasa erişim çözümü sunmasına izin verir. İster tek bir pazar yeri isterse birden çok bölgesel hedefi hedefleyin, ürün uyumluluğunuzun tüm yönlerini tek bir test planında test etmenize, değerlendirmenize ve belgelemenize yardımcı olabiliriz.

Çeşitli küresel hedeflere pazara giriş sağlamak için birden fazla test oturumunun gecikmelerini ve maliyetlerini azaltmanıza yardımcı oluyoruz - Ürünlerinizin bir kez sertifikalandırılmasına ve daha fazla ürün değerlendirmesine gerek kalmadan dünyadaki diğer hedefler tarafından nihayetinde kabul edilmesine izin veriyoruz.

EUROLAB ağı aracılığıyla çok sayıda uluslararası test laboratuvarına erişebilir, sizin için uygun bir yerde test etmenize, hızlı destek için yerel kaynaklarla etkileşime girmenize ve bölgesel onaylar ve küresel onaylar konusunda uzmanlarla bir pazar giriş planı geliştirmenize olanak tanır.

ABD, Kanada ve Avrupa'daki büyük düzenleyici kurumların akreditasyonları ile IECEE CB programı kapsamında tanınmaya ek olarak, gerçek bir tek kaynaklı pazara erişim çözümü sağlıyoruz. EUROLAB ile test etmeyi seçtiğinizde, hepsi tek bir test planı altında hemen hemen her hedef pazara girme olanağına sahip olursunuz.

Kapsamlı laboratuvar yeteneklerimiz ve deneyimli personelimiz, geçerli standartları ve bölgesel onay gereksinimlerini doğru bir şekilde belirlemenize yardımcı olabilir. Hedef pazarlarınızı ve geçerli gereksinimleri belirledikten sonra, ürününüzün tüm onay gereksinimlerini karşılayan bir test planı geliştirmenize ve sonuçlarınızı doğrulamak için uluslararası kabul görmüş test raporları sağlamanıza yardımcı olacağız.

Aşağıda, hedef ülkeniz ve ürününüz için Küresel Pazar Erişimi Gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz

  • CB Şeması
  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Kanada
  • Orta ve Güney Amerika
  • Asya Pasifik
  • Avrupa ve Orta Doğu

Herhangi bir pazara girmeye yardımcı olmak için uzman rehberliği

Elektrikli ve elektronik ürünleri farklı ülkelerde pazara sunmak karmaşıktır. Uzmanlarımız, kilit pazarlarda sertifikasyon için uyumluluk gereksinimleri ve onay stratejisi hakkında rehberlik sunmaktadır. EUROLAB, dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarından oluşan bir ağın yanı sıra, ürünlerinizi farklı ekonomiler için sertifika almak adına uluslararası laboratuvarlara ve küresel pazar erişimine adanmış bir homologasyon ekibine sahiptir.

Mükemmellik konusundaki itibarımız, uluslararası standartların ve test metodolojilerinin geliştirilmesine gayretli katılımla kazanılmıştır. Müşterilerimizin uyumluluk gerektiren her alanda Karşılıklı Tanıma Anlaşmaları (MRA) oluşturmak için yerel ve uluslararası komitelerle çalışma konusunda güçlü bir geçmişe sahibiz.

EUROLAB, küresel pazar için gerekli olan hemen hemen her türlü elektriksel test ve sertifikasyonu sağlayabilir. Akreditasyonlarımız, ortaklıklarımız ve küresel düzenleyici konularda deneyimimiz, bizi EMC, Güvenlik, Telekom, Kablosuz ve diğer testlerin düzenleyici labirentine götürecek şekilde mükemmel bir şekilde konumlandırır.

Global Pazar Erişimi nedir?

Global Pazar Erişimi, ürününüzü satacağınız hedef pazarları tanımlamanın ve girmenin arkasındaki kavramdır. Küresel pazara erişim, uyumlaştırılmamış standartlar nedeniyle üreticiler için zorlaştırılmaktadır; bu, tek bir ürünün, amaçlanan satış pazarına bağlı olarak birden fazla düzenleyici gereksinime sahip olabileceği anlamına gelir. Asya pazarlarında kullanılan standartlar Avrupa'da kullanılanlardan farklı olacak ve yine Kuzey Amerika'da kullanılanlardan farklı olacaktır.

Küresel pazara erişim, hedeflediğiniz satış ülkesindeki bölgesel gereksinimleri karşılayarak elde edilir. Birden fazla bölgesel gereksinimi karşılayacak bir ürün tasarlayarak veya çeşitli bölgeler için ayrı ürün modelleri tasarlayarak, üreticiler geçerli bölgesel pazar düzenleme standartlarına uygun ürünler geliştirebilirler.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Küresel Pazar Analizleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp