Neden Eurolab

Neden EUROLAB?

EUROLAB'ı diğer laboratuvarlarından ayıran en önemli özelliklerden biri, sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesinin yanı sıra, akreditasyon kapsamında 20'den fazla Avrupa normu ile akredite edilmiş olmasıdır.

Akredite Laboratuvar

Hızlı ve Güvenilir Sonuçlar

EUROLAB, test sonuçlarını yüksek hızda ve güvenilir biçimde sunar. Daha iyi geri dönüş süresi için süreçlerimiz kolaylaştırılmıştır ve gereksiz kuyrukları önlemek için her talebi alır almaz işleyerek uzman ekibimiz ile hemen çalışmaya başlarız. Taahhüdümüz, talebinizi numunenizi aldığımız günden itibaren 21 iş günü (basit testler için) ile 60 gün (daha karmaşık testler için) arasında teslim etmektir.

EUROLAB, taahhüt ettiği medikal testler, kimyasal testler, çevre analizleri, iş sağlığı ve güvenliği analizleri, elektriksel testler, endüstriyel testler, kozmetik analizleri, tekstil testleri vb. binlerce testi ve bu kapsamda sayısız fiziksel, kimyasal ve biyolojik analizler gerçekleştirmek amacı ile konusunda son derece uzman bir ekiple ve son teknoloji ekipmanlarla hizmet verir.

EUROLAB tüm test, ölçüm, analiz, muayene, değerlendirme ve kalibrasyon çalışmaları beklenen hassaslıkta olması için laboratuvarlarına ve ekibine sürekli yatırım yapar ve bu sayede çok daha güvenilir raporlar sunmaktadır.

Kapsamlı Hizmet Anlayışı

EUROLAB, sadece laboratuvar testlerine ve analizlerine odaklanmaz. Aynı zamanda tam kapsamlı hizmetler sunarak tıbbi cihaz kaydı, küresel pazara erişim gibi uzmanlık isteyen konularda danışmanlık hizmetleri sunarak müşterilerine bütünsel bir çözüm sunar.

EUROLAB, tam kapsamlı hizmet anlayışı çerçevesinde, standartların ötesinde laboratuvar deneyimi sunmasının yanı sıra, her türlü konuda da müşterilerine uzmanlığıyla destek gösterir. Laboratuvarlarımızda, sadece test değil, daha fazlasını yapıyoruz.

Zaman zaman, normlarda veya standartlarda özetlenen yöntemlerin farklı koşullar altında benzer sonuçlar verip vermediğini öğrenmek için bağımsız araştırmalar ve çalışmalar yaparız. Ve bu çalışmalardan edindiğimiz her türlü uzmanlığı müşterilerimizin hizmetine sunarız.

EUROLAB için müşteri memnuniyeti önceliktir. Ekibimiz konusunda son derece donanımlı olmasının yanı sıra, her zaman ılımlıdır ve müşterilerimizin tüm soru ve sorunlarına cevap bulmak için çabalar. Kuruluşumuz, en alt kademeden en üst kademeye kadar tüm personelimizin güleryüzlü, anlayışlı ve işini son derece ciddi yapması konusunda çok titiz davranmaktadır.

EUROLAB, yıllardır sektördeki lider konumunu, her daim güncel bilgilere sahip konusunda kadrosu ve son teknoloji laboratuvarlarıyla, binlerce farklı test, ölçüm ve analiz hizmetini eksiksiz uygular ve kusursuz şekilde raporlar sunar.

WhatsApp