Gıda Testleri

Gıda Testleri

EUROLAB, uzman ekibi ve son teknoloji laboratuvarlarıyla, gıda sektörü için, tanımlanmış, uygun ve onaylanmış protokollere dayanarak gıda analizler ve testleri sunar.

Gıda Testleri

Laboratuvarımız matrisleri arasında et, süt ürünleri, hamur işleri, yemeye hazır yiyecekler, soslar, serinletici içecekler, içecekler ve gıda takviyeleri gibi çeşitli gıdalar bulunur. Analiz metodolojimizde kromatografi (HPLC, GC, GC / MS) ve atomik absorpsiyon spektroskopisi (AAS, GFA, FIAS) dahil olmak üzere analitik ekipman kullanıyoruz.

Konusunda yılların verdiği deneyime ve son derece yetkin uzmanlığa sahip ekibimizle, mikrobiyolojik testlere, raf ömrü testlerine, etiket incelemesine, beslenme analizlerine ve katkı maddelerinin testine odaklanıyoruz.

Ayrıca yeterlilik testi programlarına katılıyoruz. Performansımız, talep ettiğiniz kaliteli sonuçları sunmamızı sağlamak için bağımsız akreditasyon kuruluşları tarafından değerlendirilir. 

EUROLAB, çok çeşitli ulusal ve uluslararası akreditasyonlara sahiptir ve ayrıca Gıda Mikrobiyolojisi Laboratuvarımız ISO 17025'e göre akredite edilmiştir.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Gıda Testleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp