EMC, Kablosuz ve Elektriksel Testler

EMC, Kablosuz ve Elektriksel Testler

EUROLAB, uzman ekibi ve son teknoloji akredite laboratuvarlarıyla, her türden sektör için EMC testleri sunmasının yanı sıra, kablosuz ve elektriksel testleri konusunda da eksiksiz hizmet sağlar.

EMC, Kablosuz ve Elektriksel Testler

EUROLAB ulusal ve uluslararası arenada, testlerde ve endüstriyel uygulamalarda, elektrik ve elektronik ürünleri, test cihazları ve sertifikalandırma konusunda on yılların deneyimine sahip olarak şu hizmetleri sunar;

 • Taşıtlar ve otomotiv parçaları
 • Uzay ve demiryolu bileşenleri
 • Endüstriyel, trafik, elektromedikal ve aydınlatma ekipmanları
 • Ev aletleri ve tüketici elektroniği
 • Radyo ekipmanları
 • IoT çözümleri

Elektrikli ve elektronik ürün test laboratuvarlarımız, tüm önemli küresel pazarlarda ve sektör standartlarında yürürlükte olan düzenlemelere uygun olarak testler yapmak için ISO 17025 onaylıdır. Çok teknolojili testler kullanarak elektrikli ve elektronik ürünler üzerinde tam test ve doğrulama planları yapıyoruz:

 • Elektromanyetik uyumluluk testi (EMC)
 • Radyo testi (kablosuz)
 • Elektriksel güvenlik ve işlevsellik testi
 • İklimsel, akustik ve titreşim testi
 • Fonksiyonel IoT ekipman ve çözümlerinin test edilmesi

Laboratuvarlarımız otomotiv bileşenlerinin testinde de uzmanlaşmıştır. Tasarım doğrulama (DV) ve ürün doğrulama (PV) aşamaları için komple bileşen test planlarını yönetiyoruz.

Ana otomotiv OEM standartlarına uygunluk testlerinin yanı sıra düzenleyici testler ve ürün homologasyonu (E-Mark, CE, FCC, IC, VCCI, KC) gerçekleştiriyoruz. EMC laboratuvarlarımız, Jaguar Land Rover, General Motors, Fiat Chrysler, Ford ve Hyundai Motor Group tarafından resmi olarak tanınır. Ayrıca tüm araç EMC testi yapmak için uzmanlaşmış tesislerimiz bulunur.

EUROLAB, birincil uluslararası pazarlara erişim sağlamayı amaçlayan elektrikli ve elektronik ürün test ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır. Laboratuvarlarımız, Avrupa (CE), ABD (FCC), Kanada (IC), Japonya (VCCI) ve Kore Cumhuriyeti (KC) tarafından belirlenen gereklilikleri test edebilmek için gerekli tüm tanınırlıklara sahiptir.

Ayrıca, bir dizi direktif ve yönetmelik (EMC, radyo ekipmanı, makine ve inşaat ürünleri dahil) kapsamında CE işaretlemesi için Avrupa'nın onaylanmış kuruluşlarından biriyiz. Düzenleyici uzmanlarımız müşterilerimizin elektrik, elektronik ve radyo ürünleri için küresel uygunluk programlarını yönetmeye hazırdır.

EUROLAB, elektrikli ve elektronik ürün üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunar. Hizmetlerimizi özel gereksinimlerine göre şekillendiren büyük üreticilerle yakın çalışıyoruz.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, EMC, Kablosuz ve Elektriksel Testler kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp