Bisiklet Testleri

Bisiklet Testleri

Uzman kuruluş EUROLAB, güvenli iki tekerlekli hareketliliğe olan bağlılığını güçlendiriyor ve laboratuvarlarındaki hizmet yelpazesini ve test kapasitelerini genişletiyor. EMC laboratuvarımız ve piller için test tesisleri, bisiklet ve küçük elektrikli araç üreticileri ve satıcıları için eksiksiz bir hizmet sağlar.

Bisiklet Testleri

Elektrikli bisikletler söz konusu olduğunda güvenlik konusunda giderek artan bir odaklanma söz konusudur. Mekanik ve elektrikli sürücüler için test gereksinimleri giderek daha kapsamlı, daha karmaşık ve daha zorlu hale geliyor.

Bu nedenle, sektörün en önemli test kuruluşu olarak EUROLAB, modern mobilite için artan test ve onay talebini karşılamak için grup çapında yeni test tesislerine yatırım yapıyor.

Bisikletlerin, bisiklet parkurlarının, s-bisiklet parkurlarının ve e-bisikletlerin güvenliği söz konusu olduğunda, EUROLAB'ta testler, uzman görüşleri ve analizler ile ilgili tüm soruların ilk irtibat noktasıyız.

Küçük elektrikli araçlar ve elektrikli bisikletler için testler

EUROLAB, makine güvenliği ve otomotiv testleri alanlarındaki uzmanlığımızı kullanarak bu ürünlerin objektif testlerini sunmaktadır.

Malzeme ve bileşen testi, hasar analizi

Bisiklet güvenliği için en iyi çözümler sunuyoruz.

E-bisikletlerin onaylanması / Yol onayı

EUROLAB Otomobil Test Merkezimizde, her kapsamdaki testleri eksiksiz sunuyoruz.

Hasar tespiti

Bisikletler / bisikletler / bisikletler ve e-bisikletler için standart ürün testleri sunuyoruz.

Kimyasal analiz

Bisikletler / e-bisikletler / bisikletler için kimyasal analiz hizmeti veriyoruz.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Bisiklet Testleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp