Askeri Testler

Askeri Testler

Etkin piyasa erişimi için ekipmanlarınızın ve alt sistemlerinizin performansını, kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için katı askeri standartlarda testler için yardımcı oluyoruz. 25 yılı aşkın MIL-STD test tecrübesi ile ekipmanlarınızı ve alt sistemlerinizi aşırı çevresel ve elektromanyetik koşullara göre değerlendiriyoruz.

Askeri Testler

Askeri Test Nedir?

Askeri testler, ABD Ordusu tarafından geliştirilen katı standartlar, şartnameler ve gereksinimleri kullanarak ekipman performansının doğrulanmasını gerektirir.

Amaç, ekipmanın engebeli ortamlarda hayatta kalmasını ve mevcut askeri sistemlerle etkili bir şekilde bütünleşmesini sağlamaktır.

Uyumluluk elde etmek, üreticilerin ürünlerini Savunma Lojistik Ajansı'na (DLA) ve diğer ABD Askeri tedarik ajanslarına satma sürecinde bir adımdır.

Birkaç yaygın askeri standart örneği:

 • MIL-STD-461G
 • MIL-STD-810G
 • MIL-STD-202

Askeri müteahhitler, alt yükleniciler, ekipman üreticileri ve savunma tedarik zinciri yüzleri sıkı olduğundan güvenlik ve güvenilirlik askeri endüstride çok önemlidir performans, kalite ve güvenilirlikte düzenleme. Ekipman, tüm test aşamalarında ve daha da önemlisi, önemli olduğu savaş alanında güvenilirlik göstermelidir.

Dünya çapındaki askeri yükleniciler maliyetlere, tasarım döngülerine ve performansa karşı hassastır. Ekipman, günümüzün savaş alanlarının zorlu çevresel ve elektrik gereksinimlerine dayanmak için zorlu MIL-STD spesifikasyonlarını karşılamaya şiddetle karşıdır. Uçtan uca test yeteneklerimiz, uzman mühendislerimiz ve tek kaynaklı test çözümlerimiz, pazara sunma süresi gerektiren zorlu gereksinimleri karşılamanıza ve maliyetli tasarım hatalarından kaçınmanıza yardımcı olur. İklimsel ve dinamik ortamlardan elektrik koşullarına kadar, aerodinamik test sürecimiz, herhangi bir görev profili için uyum gereksinimlerinize uygun olarak ürününüzü geliştirmeden son kullanıma verimli bir şekilde getirmek için en son teknoloji ve otomasyon yazılımını kullanır.

EUROLAB oldukça uzun bir süredir askeri EMC testi yapmaktadır. Yönetim ve test personelimiz, dünyanın en büyük askeri müteahhitlerinin çoğu için yüzlerce proje üzerinde çalıştı. ABD DoD'sinin test prosedürleri ve raporlarından ne beklediğini biliyoruz ve bu nedenle yüksek kaliteli hizmet sunmak için askeri EMC test sürecimizi geliştirdik.

EUROLAB, kapsamlı askeri EMC test yeteneklerine sahiptir. MIL-STD-461 için tüm test seviyelerine tüm test yöntemlerini sunuyoruz. Askeri EMC testlerini desteklemek için ayrılmış ayrı ve özel olarak tasarlanmış odalarımız, test alanlarımız ve eğitimli personelimiz bulunur. Benzersiz yetenekler arasında 200V / m yayılan duyarlılık, 50.000 V / m elektromanyetik darbe (RS105), dolaylı yıldırım, ekranlama etkinliği, güç kalitesi (MIL-STD-704, 1275, 1399-300), 1.600+ A / m DC manyetik duyarlılık 2 metre çapında Helmholtz bobinleri (1399-070) ve test edilen büyük ve ağır ekipmanı barındırma yeteneği vardır.

EUROLAB, askeri müteahhitlere tasarım sürecinin ön test ve son test aşamalarında ortak olarak mükemmel bir müşteri hizmeti sunmaktadır. Standart veya özel test yöntemlerini nasıl izleyeceğimizi anlıyor ve test prosedürleri oluşturmayı teklif ediyoruz

EUROLAB, test programlarına uyum sağlamak için gerekenleri yapar. Kaynaklarımızı diğer gruplardan, laboratuvarlardan ve konumlardan alıyoruz ve projenin ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla vardiya, fazla mesai ve hafta sonu çalışıyoruz. Ticari bir test laboratuvarı olarak, teslim sürelerini geciktirecek uzun bir güvenlik süreci yoktur ve taleplerin alınmasından itibaren 2 gün içinde test için bir teklif sunabiliriz.

Askeri test yeteneklerimizden bazıları şunlardır;

 • Askeri EMC Testi
 • MIL-STD-461 ve MIL-STD-464 testi
 • Askeri Koruma Etkinliği testi
 • Askeri Çevre Simülasyon Testi
 • MIL-STD-810, MIL-STD-167, MIL-S-901 testi
 • Askeri Fiber Optik Testi
 • Askeri Şok ve Titreşim testi
 • Ticari Hazır (COTS) Testi
 • Vücut Zırh Testi
 • Askeri Ozon Direnci Testi

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Askeri Testler kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp