Talep ve Uzmanlık Hizmetleri

Talep ve Uzmanlık Hizmetleri

Olası her türlü hasarla ilgili iddialar söz konusu olduğunda, profesyonel uzman değerlendirmeleri genellikle vazgeçilmezdir. EUROLAB'ın servis bölümü talepleri ve uzmanlığı kapsamındaki geniş bilgisi bağımsızlık, yenilik ve kalite sunar.

Talep ve Uzmanlık Hizmetleri

Hizmet portföyümüz, doğası ve karmaşıklığı ne olursa olsun olası tüm hasarlarla ilgilidir. Her türlü dönem sonu denetimleri ve otomotiv iddialarından Mülkiyet, Denizcilik ve Sorumluluk alanındaki iddialar, örneğin sanat ve şaraplar gibi çok niş talep hizmetlerine kadar yardımcı oluruz.

Ayrıca müşterilerimiz adına iade edilen araçların fiyatlandırılması, markalanması ve satılması süreci Hizmet Bölümü portföyünün bir parçasıdır. Her şeyden önce, Otomotiv ve Sigorta Endüstrisindeki tüm müşterilere hizmet veriyoruz, aynı zamanda B2C pazarının ihtiyaçlarını da karşılıyoruz.

Taleplerin Ele Alınması

Sigorta şirketlerine, finansal kiralama şirketlerine, devlet kurumlarına ve kurumsal müşterilere hasar yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Kayıp ayarlaması

Konusunda uzman ekibimiz Denizcilik, Mülkiyet ve Sorumluluk uzmanlarımız size otomotiv dışı uzmanlıkta en yüksek hizmeti sunacaktır. İster basit bir ev hasarı ister karmaşık bir sorumluluk iddiası olsun, her zaman yakınınızda bir EUROLAB uzmanı vardır.

Araç Değerleme Hizmetleri

Uzmanlarımız, denetimler, uzman raporları, değerlendirmeler ve değerlendirmelerle ilgili her türlü hizmeti hızlı ve kişisel güvenliğiniz için tutkuyla sunmaktadır.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Talep ve Uzmanlık Hizmetleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp