Yerinde Saha Değerlendirmeleri

Yerinde Saha Değerlendirmeleri

Sahadaki ortağınız EUROLAB, farklı ortamlardaki çeşitli ekipmanlarla ilgili kapsamlı değerlendirmeler yapmak için uzun yılların verdiği deneyime sahiptir. Ürünlerinizi küresel pazarına sokmak için yardıma ihtiyacınız olduğunda veya işyerinizde saha değerlendirmesi gerektiren listelenmemiş bir ürününüz olduğunda, ekibimiz hizmetinizdedir.

Yerinde Saha Değerlendirmeleri

EUROLAB endüstrideki en iyi tepki süresiyle ihtiyaç duyduğunuz anda ve yerde kapsamlı değerlendirmeler sağlamak için her zaman arkanızdadır. Zamanlama çok önemlidir. Bir işletmenin açılışı, yeni bir üretim hattının başlaması, kuruluşunuzu değiştirmek için ayarlanmış özel bir ekipman parçasına heyecan verici bir yatırım, listelenmemiş bir ekipman parçası tarafından beklenmedik bir şekilde tutulabilir.

Amerika Birleşik Devletleri İş Sağlığı ve Güvenliği İdaresi (OSHA) 29 CFR 1910.303 ve 1910.399, listelenen veya etiketlenen ekipmanın, liste veya etiketlemedeki talimatlara uygun olarak kurulmasını ve kullanılmasını zorunlu kılar.

Ekipmanınız etiketlenmemişse ne yapmalısınız?

EUROLAB, ürünlerin yerel güvenlik alanında geçerli tüm güvenlik standartlarına uymasını ve geçerli NEC gereksinimlerini karşılamasını sağlayacak saha değerlendirme ve sertifikasyon hizmetleri sunmaktadır.

Saha ofislerimiz, bir ürünün tam listelemesinin ilk adımı olarak ürünleri ve üretim tesislerini önceden değerlendirebilir. Ayrıca, gerekli takip denetimleri sertifikamızı içeren ürünlerin üretim alanına en yakın yerel bir ofis tarafından gerçekleştirilebilir.

Yerinde Saha değerlendirme ihtiyaçlarınızı görüşmek için bugün bize ulaşabilirsiniz.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Yerinde Saha Değerlendirmeleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp