Kontrol Paneli Mağaza Programı

Kontrol Paneli Mağaza Programı

EUROLAB, mağazadaki panelleri onaylayabilir veya saha değerlendirmesi yapabilir ve kurulum yerinde test edebilir.

Kontrol Paneli Mağaza Programı

EUROLAB'ın Endüstriyel Kontrol Paneli (ICP) Sertifikasyon Programı, ICP'leri özel olarak üreten veya toplu olarak üreten üreticiler için hızlı ve uygun maliyetli bir ürün güvenliği sertifikası sunar. ICP'nizin geçerli panel mağazası test standartlarına uygunluğunu göstermek için deneyime, kaynaklara ve mühendislik uzmanlığına sahibiz:

  • UL 508A
  • CSA C22.2 No. 14

EUROLAB Avantajı

Bileşen Özgürlüğü:
ÊUROLAB, NRTL onaylı veya tanınan tüm bileşenleri kabul edecektir.

Kapsamlı Hizmet:
EUROLAB Panel Mağaza Programı uygun bileşen kullanımını, muhafaza çevresel derecelendirmelerini ve neredeyse tehlikeli olmayan yerlerde kullanılmak üzere tasarlanan paneller için Ulusal Elektrik Yasası (NEC) ve Kanada Elektrik Yasası (CEC) standartlarına uyumu kapsar.

Maliyet Tasarrufu:
Alandaki kırmızı etiketli panelleri ortadan kaldırarak maliyetli gecikmelerden kaçının.

Kabul:
EROLAB Listeleme İşareti, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'nın her alanında Yetkili Otorite tarafından kabul edilmektedir.

Esneklik:
EUROLAB, mağazadaki panelleri onaylayabilir veya kurulum alanında bir saha değerlendirmesi ve listeleme yapabilir.

EUROLAB, çok uzun yıllardır elektrikli ürün güvenliği için ürünleri belgelendiriyor, listeliyor ve etiketliyor. Bu süre zarfında, EUROLAB elektrik güvenliği standartlarına uyumluluk için binlerce ürünü sertifikalandırmıştır.

Bu, kelimenin tam anlamıyla EUROLAB Markası ile etiketlenmiş milyonlarca ürüne dönüşür. EUROLAB, 180'den fazla UL Standardı kategorisinde NRTL sertifikalarını almaya hak kazanmıştır ve ABD pazarı için ek 230+ standardı test edebilir. Kanada için EUROLAB, SCC akreditasyonunun geniş bir kapsamını sürdürmektedir.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Kontrol Paneli Mağaza Programı kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.