Saha Değerlendirme Akreditasyonları

Saha Değerlendirme Akreditasyonları

EUROLAB, saha değerlendirme akreditasyonları konusunda, sertifikalı olmayan ekipman için etiketleme çözümleri konusunda lider bir sağlayıcıdır.

Saha Değerlendirme Akreditasyonları

EUROLAB, daha hızlı onaylar için ekipmanınızın uyumluluğunu sağlamak için gereken akreditasyonlara, coğrafi kapsama alanına ve deneyime sahiptir. Laboratuvarımız, sertifikalı olmayan ekipman için etiketleme çözümleri konusunda lider bir tedarikçidir, duyarlı ve çalışması kolay bir üne sahiptir.

Ülkenin ilk NRTL'si olan EUROLAB, uluslararası elektrik denetim ajansları için, etiketlenmemiş ekipmanların sahada ürün güvenliğine uygunluğunu garanti etmek için oldukça saygın bir kaynaktır.

Uzun yıllardır EUROLAB uluslararası pazarlar için test ve sertifikalar sunmaktadır ve birinci sınıf niteliklere sahiptir:

  • ABD'nin Ürün Güvenliği Sertifikasyonu için ilk Ulusal Tanınan Test Laboratuvarı (NRTL)
  • Kanada'da Ürün Güvenliği için bir Denetim Kuruluşu olarak SCC onaylı
  • Global Ürün Güvenliği Ulusal Sertifikasyon Kurumu (NCB)
  • Yerinde iddia kanıtlama ve başarısızlık değerlendirmesi deneyimi

EUROLAB saha denetim hizmetleri NFPA 790, Üçüncü Taraf Saha Değerlendirme Kuruluşlarının Yeterlilik Standardı ve NFPA 791, Etiketsiz Elektrikli Ekipman Değerlendirmesi için Önerilen Uygulama ve Prosedürlerle tamamen uyumludur .

Buna ek olarak, EUROLAB, Kanada Standartlar Konseyi tarafından, Kanada'daki ürün güvenliği saha denetimleri için bir denetim organı olarak hareket etmek, elektrikli ekipmanı SPE-1000-13 - Elektrikli ekipmanların saha değerlendirmesi için model koduna göre değerlendirmek üzere akredite edilmiştir.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Saha Değerlendirme Akreditasyonları kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.