Araç Muayene Testleri

Araç Muayene Testleri

Kurulduğundan bu yana EUROLAB yol ve araç güvenliğini son derece ciddeye almaktadır ve periyodik araç muayeneler için testler EUROLAB'ın temel hizmetlerinden biri olmuştur.

Araç Muayene Testleri

Yol kullanıcılarına (sürücüler, yayalar, çocuklar) eşlik etmek, profesyonel ve kurumsal müşterileri desteklemek için başka yol güvenliği çözümleri geliştiriyoruz. Misyonumuz, otonom ve bağlantılı araçlar, e-mobilite ve pil geliştirme ile otomotiv pazarının güçlü trendlerini ve zorluklarını da benimsiyor.

Periyodik Zorunlu Denetimler

Yönetmeliklere uymak, çalışmama süresini sınırlamak, güvenilir ve güvenli taşımayı sağlamak profesyonel müşterilerimiz için çok önemlidir. Müşterilerimizin yönetmelikleri karşılamasına ve aracın ve sürücünün güvenlik koşullarının sağlanmasına olanak tanıyan kullanışlı ve esnek çözümler sunuyoruz.

Emisyon Testleri

Emisyon testleri ile EUROLAB, benzinli motorların ve dizel motorların egzoz emisyonlarının en gelişmiş analizörleri ve opakimetreleri kullanarak referans değerlerini karşılamasını sağlar. Duruş sürelerini sınırlamak ve sürecin farklı aşamalarını kolaylaştırmak için müşterilerimize uygun ve esnek çözümler sunuyoruz.

Belirli Periyodik Muayeneler

EUROLAB, periyodik araç muayenelerini tamamlayan özel denetimler ile size tek noktadan çözüm önerileri sunar. Aynı yerde, aynı zamanda, kaybedilen zamanı ve her farklı muayene arasındaki seyahatten kaçınarak birkaç muayene yapabilirsiniz.

Periyodik Olmayan İncelemeler

Aracın güvenlik düzenlemelerine uygun olduğundan emin olmak için araç muayeneleri yapılır. Denetimler periyodik olarak veya aracın ömründe farklı zamanlarda istenebilir: bir aracın satışını, ithalatını, kaydını veya yenilenmesini veya araç üzerinde yapılmış olabilecek değişiklikleri kontrol etmek vb. gibi.

Hizmet Yönetimi

EUROLAB ülkelere ve profesyonellere kapsamlı çözümler sunar: nakliye filoları, bayiler, sigorta şirketleri, finansal kiralama şirketleri gibi.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Araç Muayene Testleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp