Endüstriyel Muayene Testleri

Endüstriyel Muayene Testleri

EUROLAB süreçleri, ekipmanları ve altyapıları inceleyerek iş güvenliğini artırır. Amacımız müşterilerimizin varlıklarının emniyetini, verimliliğini ve güvenilirliğini artırmaktır. 

Endüstriyel Muayene Testleri

Bilgi ve tecrübemiz, müşterilerimize varlıklarının tüm ömrü boyunca mevzuata uygunluk sağlamalarını desteklemektedir:

  • Kaldırma, makine ve elektrikli teçhizat, yangın koruma, inşaat kontrolü ve saha güvenliği, basınçlı kaplar, tesis güvenliği ve çevre ile ilgili yasal denetim
  • Durum izleme ve ve Risk Bazlı Denetim varlıkların ömrünü ve güvenilirliğini sağlar (NDT, gelişmiş NDT ve mekanize denetim ile desteklenir)
  • Uzmanlık ve kalite kontrol (malzeme ve kalibrasyon laboratuvarlarımız tarafından desteklenir).

Neden Endüstriyel Muayene için EUROLAB

  • Büyük uluslararası müşteriler ve projelerle çalışma konusunda deneyimli.
  • Avrupa'nın önde gelen Endüstriyel Muayene sağlayıcılarından biriyiz.
  • Tahribatsız muayene (NDT), tahribatlı test, muayene, ileri ve mekanize NDT ve varlık bütünlüğü yönetimi hizmetlerinin bir karışımını sağlayan birkaç Endüstriyel Muayene organizasyonundan biriyiz.

Basınçlı Ekipmanlar ve Kaynak Hizmetleri

Onaylanmış gövde hizmetlerimizle, üreticilerin basınçlı ekipman, basit basınçlı kaplar ve taşınabilir basınçlı ekipman direktifleri içindeki zorunlu değerlendirme ve muayene gereksinimlerini yerine getirmelerine yardımcı oluyoruz.

Tesis Güvenliği ve Çevre Denetimi

Tesis ve makinelerin güvenli çalışması, işyerinde sağlık ve güvenlik ve çevre koruma kritik öneme sahip faktörlerdir.

Yangından Korunma ve Havalandırma

EUROLAB'ın yangından korunma uzmanları, bir binanın hizmete sokulmasından önce testleri yürütmenin yanı sıra devam eden veya tekrarlayan bina denetimleri ve testleri sağlamak üzere ilgili tüm yetkililer tarafından akredite edilmiştir.

Elektriksel Muayene

EUROLAB, elektrik bina güvenliğinin tüm yönleri için profesyonel ve uzman bir test hizmeti sunmaktadır.

NDT ve Gelişmiş NDT

Tahribatsız malzeme testleri birçok endüstride hayati bir rol oynamaktadır. Geleneksel test tekniklerinin yanı sıra, EUROLAB çok çeşitli özel test yöntemleri sunmaktadır.

Mekanize Muayene

EUROLAB'ın dünya çapındaki uzmanları, müşterilerimizin sistem kapalı kalma süresini azaltmalarına veya önlemelerine, güvenlik ve verimliliği artırmalarına ve planlanmamış bakım veya sistem arızası olasılığını azaltmalarına yardımcı olmaktadır.

Asansör, Makine, Ekipman ve Vinç Denetimi

İnsanları veya malları kaldırmak için kullanılan makine ve ekipmanlar, hem işletmeye alındıklarında hem de işletme ve bakım sırasında sıkı güvenlik düzenlemelerine tabidir.

Yapı Kontrolü

EUROLAB, inşaat hizmetlerinin, bina teknolojisinin ve gayrimenkul değerinin uzman değerlendirmelerine dayalı olarak gayrimenkul inşaat ve bakımında kapsamlı bir test ve validasyon hizmetleri yelpazesi sunmaktadır.

Tahribatlı Muayene ve Kalibrasyon

Malzeme testi, imalatçılara kullandıkları veya ürettikleri bileşenlerin ve malzemelerin özellikleri hakkında doğru ve güvenilir bilgi sağlar.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Endüstriyel Muayene Testleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp