NEBS (Network Equipment Building Systems) Testleri

NEBS (Network Equipment Building Systems) Testleri

EUROLAB, NEBS testlerinde öncü bir kuruluştur ve uzman ekibiyle birlikte, tam donanımlı laboratuvarlarında gerekli tüm NEBS testlerini ustalıkla hizmetinize sunar.

NEBS (Network Equipment Building Systems) Testleri

EUROLAB, ulusal ve uluslararası mevzuata uygunluğu NEBS testiyle bütünleştiren özel bir test programı oluşturarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. EUROLAB'ın tek noktadan yaklaşımı, birden fazla test tesisi arasında testi koordine etme ihtiyacını ortadan kaldırır. 

Üstün yeteneklerin yanı sıra EUROLAB, müşteri hizmetlerinde de son derece hassastır. Olgun bir ürün yada başlangıç ​​tasarımında bir ürün olması farketmeksizin, EUROLAB tam uyum sağlamak için sizinle birlikte çalışacaktır.

NEBS (Network Equipment Building Systems), ürünlerin aşırı ortamlarda ve fenomenlerde değerlendirilmesini gerektirir. Temel NEBS testleri şunları içerir:

 • EMC / EMI
 • Nem
 • Titreşim
 • Ateş
 • Dalgalanma Güç Hatası
 • Sıcaklık
 • Rakım
 • Şimşek
 • Deprem
 • Havadaki Kirleticiler
 • Akustik

Ek gereksinimler arasında elektrikli ürün güvenliği için bir NRTL değerlendirmesi bulunmaktadır. EUROLAB, NEBS ve OSHA gerekliliklerinde belirtilen elektrikli ürün güvenliği için NRTL sertifikası sağlar.

EUROLAB, NEBS gereksinimlerinin karmaşıklığı konusunda keskin bir anlayış geliştirmiştir ve her test programı, ekipman tipi, kurulum koşulları ve konum gibi faktörlere göre özelleştirilir.

Pahalı ve zaman alıcı yeniden testlerden kaçınmak için bu faktörler testten önce uygun şekilde ele alınmalıdır. EUROLAB, çeşitli RBOC'ların (Bölgesel Bell Operasyon Şirketleri) gereksinimlerindeki veya uygulanabilirliklerindeki değişiklikler konusunda güncel kalmaktadır, böylece mevcut en güncel hizmeti sağlayabiliriz.

EUROLAB, diğer laboratuvarların ölçüldüğü müşteri hizmetleri standartlarını belirler ve mümkün olan en sorunsuz test programını sağlamak için müşteri irtibat hizmetleri olarak hizmet veren tam zamanlı proje koordinatörleri kullanmaktadır. NEBS koordinatörlerimiz NEBS gereklilikleri ve EUROLAB personeli, tesisleri ve prosedürleri hakkında bilgi sahibidir.

NEBS koordinatörleri, proje mühendisleri ve müşterilerle birlikte bir ekip olarak çalışır. Müşteri her zaman doğrudan EUROLAB mühendisleri ve NEBS koordinatörleriyle arayüz kurabilir. Müşteri, teste şahit olmak için her zaman bir temsilci gönderebilir.

EUROLAB çeşitli müşteri salonlarına sahiptir ve faks, fotokopi ve internet hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, online hizmetimiz, müşteriye internet'teki herhangi bir yerden test ilerlemesini gerçek zamanlı olarak çevrimiçi olarak takip etme araçları sunar.

Test sonuçlarında anormallikler bulunursa, müşteri hemen güncellenecektir. EUROLAB'ın deneyimli profesyonelleri, makul ve uygun maliyetli çözümlere ulaşmada hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır. Gecikmeden, çözümleri değerlendirmek için tekrar test edebiliriz. EUROLAB, NEBS için yerel ve uluslararası mevzuata uygunluğu entegre eden özel bir test programı oluşturarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, NEBS (Network Equipment Building Systems) Testleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp