Eurolab Kalite Politikası

Kalite Politikamız

EUROLAB, konusunda son derece uzman kadrosu ve sektördeki en donanımlı laboratuvarıyla, test, ölçüm ve analiz hizmetlerini kusursuz uygular ve eksiksiz raporlar sunar.

Kalite Politikası

Her zaman son teknolojiye sahip laboratuvarları ve uzman teknik kadrosu, EUROLAB'ın kalitesinin temelidir. EUROLAB, kurulduğu günden bu yana, müşterilerinden gelecek test, analiz, ölçüm, kontrol ve muayene taleplerini, gizlilik ve tarafsızlık ilkelerinden taviz vermeden, hızlı, zamanında, doğru, güvenilir ve kaliteli olarak karşılamayı ve bu faaliyetlerinde dünya genelinde kabul görmüş standartlarına göre uygulamayı temel ilkesi edinmiştir.

EUROLAB, tüm çalışmalarında, mevcut ulusal veya uluslararası bütün yasal düzenlemelere uygun davranmanın yanında, ulusal arenada yayınlanan standartlar çerçevesinde faaliyetlerini gerçekleştirir. Verilen hizmetlerde tarafsızlık, bağımsızlık, gizlilik ve dürüstlük ilkelerine uygun davranmayı ilke edinen EUROLAB, müşterilerin taleplerini, taahhüt edilen süre içinde ve etkin bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli önlemleri almıştır.

EUROLAB, uzun yılların verdiği deneyimiyle birlikte, üreticilerin ürünleriyle ilgili karşılaştığı zorlukların farkındadır ve bu sorunları kolayca aşmaları için uzman ekibiyle birlikte müşterilerine kusursuz hizmet ve danışmanlık sunmak için çalışır.

WhatsApp