RFID Testleri

RFID Testleri

EUROLAB uzman ekibi ve son teknoloji laboratuvarlarıyla, güvenliği sağlamak, ulaşım, geçiş ücretleri, tıbbi cihazlar vb. ürünlerde kullanılan RFID teknolojisiyle ilgili kapsamlı testler sunar.

RFID Testleri

Düzenleyici değişiklikler ve zorlu test prosedürleri, RF ürün üreticilerini güncellenen piyasa gereksinimlerine uymaları için baskı altına almaktadır. RFID ürünlerinizin uyumlu, uyumlu ve güvenilir olmasını sağlamak için radyo performansı test gereksinimlerine uyma karmaşık işleminde gezinmenize yardımcı oluyoruz.

FCC tarafından tanınan TCB (Telekomünikasyon Sertifikasyon Kuruluşu), ISED (eski adıyla Industry Canada) için bir Sertifikasyon Kuruluşu (CB), RED Direktifi uyarınca Onaylanmış kuruluş olarak EUROLAB, RFID ürünleriniz için, uygunluk testi, belgelendirme testi ve dokümantasyonu ve düzenleyici kurum irtibat hizmetleri yanı sıra uçtan uca test ve sertifika sağlayabilir.

EUROLAB, tüm büyük dünya pazarları için düzenleyici RFID ürün güvenliği ve EMC testi gerçekleştirmektedir.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, RFID Testleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp