IoT ve M2M testi

IoT ve M2M testi

Nesnelerin interneti güvenliği konusunda,üreticiler, birçok farklı pazardaki düzenleyiciler, son kullanıcılar ve diğer paydaşların zorlu test ve belgelendirme gereksinimleriyle karşı karşıya.

IoT ve M2M testi

EUROLAB, üreticilerin düzenleyici, endüstri ve ağ operatörü gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olacak gelişmiş teknolojik test hizmetleri ile cihazların ve sistemlerin güvenli, güvenli ve güvenilir kalmasını sağlamak için kalite, kullanıcı deneyimi ve performans gereksinimlerini karşılar.

EUROLAB IoT ve M2M Testleri

  • Tek elden test: Güvenlik ve gizlilik, kablosuz, mobil test, EMC, radyo frekansı, siber güvenlik, uluslararası pazara erişim ve daha fazlası için tek elden testler
  • Küresel ve yerel: Küresel pazar tanıma ve ekibi ve yerel tek temas noktası
  • Tanıma ve akreditasyonlar : Çok çeşitli endüstri tanınırlıklarımız ve uluslararası akreditasyonlarımız var ve en son teknolojik gelişmelere ayak uyduruyoruz
  • Esneklik: Esneklik ve müşteri odaklılık en önemli önceliklerimiz

IoT ve M2M Testlerinde size nasıl yardımcı olabiliriz?

EUROLAB'da, yazılım ve donanım güvenliğinden bağlantıya, uygulamadan, bulut hizmetlerinden sistem entegrasyonuna, siber güvenliğe ve operasyonel testlerden kullanıcı deneyimi testine kadar neredeyse her pazar için eksiksiz IoT değer zinciri için hizmetler sunuyoruz. Kullanıcı beklentilerini karşılamanıza ve endüstri gereksinimlerinin yanı sıra ilgili zorunlu ve düzenleyici gerekliliklere uymanıza yardımcı oluruz.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, IoT ve M2M testi kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp