Özel Test Sistemleri

Özel Test Sistemleri

EUROLAB mühendislik ekipleri, montaj ve üretim hatlarına entegrasyon için özel test ve doğrulama çözümleri geliştirir.

Özel Test Sistemleri

Mühendislik ekiplerimiz, üretim hatlarında ve MRO faaliyetlerinde fonksiyonel ve uyumluluk testlerini otomatikleştirmek için özel test ve doğrulama çözümleri geliştirir. 

Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ve mekanik, pnömatik, hidrolik, yakıt, elektrik ve elektronik sistemler hakkındaki teknik bilgilerimiz, her müşterinin spesifikasyonlarına ve gereksinimlerine göre özel çözümler geliştirmemize olanak tanır.

UZAY
 
EUROLAB, en önemli uçak üreticileri için stratejik bir test ekipmanı sağlayıcısıdır. Mühendislerimiz yeni geliştirme programları, son montaj hatları (FAL), final öncesi montaj hatları (PRE-FAL) ve bakım faaliyetleri için özel yapım zemin test cihazları geliştirmektedir. Anahtar teslim çözümler, özel yazılım entegrasyonunun yanı sıra ürün sertifikasını (CE işareti) içerir.

  • Uçuş kontrol yüzeylerinin ve aktüatörlerinin fonksiyonel performansını test etmek için ekipman
  • Tankları ve boruları sertifikalandırmak için yakıt kontrol ekipmanları (ATEX yönergesine uygun olarak)

OTOMOTİV

Otomotiv bileşenlerinin üretimi sırasında kalite kontrolü için otomatik test ekipmanları geliştiriyoruz. Test tezgahlarımız daha fazla üretkenlik ve iyileştirilmiş bileşen kalitesi sağlar.

  • Aydınlatma ürünlerinin boyut kontrolü ve kontrolü için teçhizatlar
  • İntercoolerlerin fonksiyonel kontrolü ve testi için donatım
  • Araç kornaları için dayanıklılık ve işlevsellik testi
  • Özel üretim ihtiyaçları için diğer test tezgahları

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Özel Test Sistemleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.