Kimyasal Güvenlik Danışmanlığı

Kimyasal Güvenlik Danışmanlığı

Kimyasallar ve tehlikeli maddeler insanları ve çevreyi zarar görmekten korumak için tasarlanmış bir dizi yasal koşula tabidir. Bu düzenlemeler - uluslararası, ulusal ve yerel - tehlikeli malzemelerin nasıl sınıflandırıldığını, nakledildiğini, depolandığını ve pazarlandığını belirler ve genellikle bunları içeren bitmiş ürünler için de geçerlidir.

Kimyasal Güvenlik Danışmanlığı

Test ve raporlama zorunluluklarını, ürün etiketleme ve dokümantasyonunu ve REACH veya California Proposition 65 gibi yasal girişimleri takip etmek ve bunlara uymak, üreticiler ve ithalatçılar için çok büyük bir görev olabilir. Kimyasal güvenlik danışma ekibimiz, tehlikeli maddelerin etrafındaki düzenleyici çerçeveye, test, sınıflandırma, yönetim hizmetleri ve daha fazlasına uymak isteyen şirketleri desteklemek konusunda uzmanlaşmıştır. Uygunluğu sağlamak ve tehlikeli maruziyetleri önlemek için uzmanlığımıza ve kapsamlı kimyasal güvenlik danışmanlığı portföyümüze güvenebilirsiniz.

Kaliforniya Önerisi 65 (CP65)
Özel hizmetlerimiz ile CP65 ile ilgili sorumluluk risklerini en aza indirmek.

Tehlikeli Maddelerin Sınıflandırılması
Maddelerin ve karışımların kapsamlı CLP uyumlu sınıflandırması ve bildirimini sunuyoruz.

Kimyasal Ticaret için Yasal Gereksinimler Danışmanlığı
Kimyasalların ithalatı ve ticareti için yasal gereklilikler hakkında kapsamlı tavsiyeler sunuyoruz. 

Tehlikeli Madde Yönetimi
Güvenli süreçler ve insanlar sağlamak için tehlikeli madde yönetim sisteminizin tasarımında ve uygulanmasında size tavsiyede bulunuruz.

REACH Uyumluluğu
Kapsamlı REACH danışmanlık hizmetleri, kimyasalları AB ve uluslararası kimyasal mevzuata uymak için kaydettirmenize, değerlendirmenize, yetkilendirmenize ve kısıtlamanıza yardımcı olur.

Güvenlik Bilgi Formları ve Tehlikeli Madde Etiketleme
AB REACH uyarınca tehlikeli maddeler için güvenlik bilgi formlarının hazırlanmasında size kapsamlı destek sağlıyoruz.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Kimyasal Güvenlik Danışmanlığı kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp