Tehlikeli Madde Yönetimi

Proses Güvenliği ve Kimyasal Güvenlik Testleri

Tehlikeli Madde Yönetimi

Tehlikeli maddeler, kimya sektörünün veya petrol ve gazın ötesine uzanan bir dizi endüstride mevcuttur. Bazı malzemeler, belirli bağlamlarda temsil ettikleri tehlikelere rağmen, kolayca tehlikeli olarak tanınmaz. Bu maddelere maruz kalan insanları korumak için, bunların işyerinde nasıl ele alınacağını, işleneceğini ve depolandığını düzenleyen yasal bir çerçeve ortaya çıkmıştır. Birçok şirket, çalışanlarının ve varlıklarının güvenliğini sağlamak için ekstra önlemler almayı tercih eder.

Tehlikeli Madde Yönetimi

Tehlikeli madde yönetimi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımız, karmaşık düzenlemeleri anlamanıza ve bunlara uymanıza ve çalışanlarınızı ve süreçlerinizi güvende tutmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Kazaları önlemek için iş yerinizin uygun şekilde donatıldığından ve iş gücünüzün tehlikeler ve güvenlik önlemleri konusunda iyi bir şekilde bilgilendirildiğinden emin olabiliriz.

EUROLAB Avantajları

  • İyi bilgilendirilmiş insanlar ve güvenli süreçler
  • Kaza minimizasyonu veya ortadan kaldırılması
  • Mevzuata uygunluk

Bizim Yaklaşımımız

İşyerinde güvenlik konusunda tutkuluyuz ve afetlerin önlenmesi söz konusu olduğunda etkili tehlikeli madde yönetimi önemli bir bileşendir. Danışmanlık hizmetlerimiz, tehlikeli malzemeleri sınıflandırma, işleme, işleme ve depolama karmaşıklıklarında gezinmenize ve ekibinizi eğitmenize ve bilgilendirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi konuda destek sunuyoruz:

  • Tehlikeli maddelerin sınıflandırılması, böylece işyerinizde mevcut tehlikeleri fark edersiniz. Ayrıca ekibinizi eğitmek için güvenlik bilgi formları oluşturur ve talimatları işleriz.
  • Tehlikeli maddelerin ambalajlanması ve depolanması, üreticiler veya tehlikeli maddelerin depolanması veya işlenmesi gereken herhangi bir kuruluş için önemlidir. İzin alma, depolanan maddelerin ayrılması, depo ekipmanları, yangından korunma ve organizasyonel önlemler konusunda size tavsiyede bulunuyoruz.
  • Harici danışmanlar olarak, proses güvenliği ile ilgili bir dizi konuda size tavsiyede bulunabilecek, tehlikeli madde yönetim sisteminin uygulanmasını destekleyebilecek ve çalışanlar için eğitim oturumları sağlayabilecek tehlikeli madde güvenliği danışmanları.
  • Süreçlerinizi, dokümantasyonunuzu ve çalışan koruma çabalarınızı sağlayan tehlikeli madde yönetim sistemleri sistematik ve etkili bir şekilde organize edilir.

Neden EUROLAB?

  • İşyerinde proses güvenliği ve tehlikeli madde yönetimi konusunda deneyimli uzmanlarız.
  • Tehlikeli maddelerin sınıflandırılması ve düzenlenmesi hakkında kapsamlı bilgiye sahibiz.
  • Güvenli bir çalışma ortamı ve optimum proses güvenliği sağlamak için tehlikeli madde yönetim sistemlerinin tasarlanması, uygulanması ve desteklenmesi konusunda uzmanız.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Tehlikeli Madde Yönetimi kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp