Kimya Testi

Farmasötik Testleri

Kimya Testi

Hizmet Özeti

Güçlü bir satıcı kalifikasyon programı geliştirmek son derece önemlidir, çünkü bu bileşenler nihayetinde bitmiş ürünlere dönüşecektir. Hammadde alırken, EUROLAB, farmasötik aktif ve eksipiyan tedarikçilerini onaylamak için satıcı kalifikasyonu gerçekleştirir.
Çoğu durumda, satıcı tarafından sağlanan Analiz Sertifikasının (COA) doğru olduğunu doğrulamak için üç lot test edilir. Destekleyicimizin işten çıkarılma ve iş sürekliliği sağlamak için birden fazla tedarikçiye hak kazanması önemlidir. Daha sonra her lot, USP Kimlik gerekliliğini doğrulamak için test edilir.

Kimya Testi

Islak ve Analitik Kimya

EUROLAB, ıslak ve analitik kimyada geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Doktora ve yüksek lisans düzeyindeki bilim adamlarını içeren son derece eğitimli uzman kadromuz, spesifikasyonları karşılamak için günlük olarak hammadde ve ilaç ürünleri (örn. USP, EP, JP, BP) için zorunlu salım testinin analizini yapar.

Test Hizmetleri

  • Tamamlayıcı Testler
  • Çözünme Testi
  • İlaç Deneyi (Aktif Bileşenler ve Dozaj Formları)
  • Yardımcı Test
  • Yaş Kimya Özellikleri

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Kimya Testi kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.