Virüs ve Virüsidal Testler

Virüs ve Virüsidal Testler

Virüsidal test, virüsidal dezenfektanların etkinliğini ölçer. Piyasaya çıkış için bir virüsidal dezenfektanı kaydetmek için etkinlik verileri sağlanmalıdır. EUROLAB, herpesvirüs 1 (HSV1), insan koronavirüsü ve HIV de dahil olmak üzere birçok virüs türüne karşı birçok farklı virüidal dezenfektanı test etme deneyimine sahiptir.

Virüs ve Virüsidal Testler

Bu test ASTM E 1052 ve ASTM E 1053 ile uyumlu olarak yapılır. Test yöntemleri test ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde değiştirilebilir. Virüsler gerektiği gibi edinilebilir. Bilimsel olarak sonlanan testimiz, müşterilere test sonuçlarına yüksek düzeyde güven verebilecek sıkı kontroller içerir.

Geçerli Standartlar

  • ASME 1052
  • ASME 1053

Virüs, bir taşıyıcı (cam gibi sert gözeneksiz yüzey) üzerinde kurutulur ve bir dezenfektan ile işlenir. Virüs geri kazanılır ve konakçı hücrelere bulaşmasına izin verilir. Enfeksiyon Cytopathec Etkisi (CPE) ile gözlenir. enfeksiyöz virüs titresi, tedaviden önce ve sonra taşıyıcılar için % 50 Doku Kültürü Enfektif Yapısı (TCID 50 ) ile ölçülür . Günlük azaltma dezenfektan için belirlenir.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Virüs ve Virüsidal Testler kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp