Esnek Endoskop Örnekleme Kiti Testi

Esnek Endoskop Örnekleme Kiti Testi

Endoskop üreticileri, düzenleyici kurumlar ve sağlık tesisleri, klinik olarak ilgili mikroorganizmalar da dahil olmak üzere bulaşıcı hastalıkların işlenmiş tıbbi cihazlara yayılmasından giderek daha fazla endişe duymaktadır. EUROLAB, işlenmiş klinik kapsamlardan objektif mikrobiyolojik sonuçları izlemek ve raporlamak amacıyla esnek endoskoplarla kullanım için endoskop örnekleme kiti testleri yapar.

Esnek Endoskop Örnekleme Kiti Testi

Kit ücreti, gerekli test malzemelerini ve kantitatif mikrobik sayımları ve sonuçları yorumlayan bir notla en fazla iki organizma tanımlamasını içeren test hizmetlerini içerir. Birden fazla organizma tanımlaması gerekiyorsa, klinik bunları belirtilen ücret karşılığında satın almayı tercih edebilir.

Geçerli Standartlar

  • HKM
  • ABD FDA

Esnek Endoskop Örnekleme Kiti, sağlık bakımı uygulamaları için bir yeterlik değerlendirmesi olarak kullanılmalıdır. Kullanım amacı ve dahili prosedürler ve politikalara dayanarak, sağlık kuruluşu, tespit edildiğinde mikrobiyal kontaminantların ne zaman ek işleme, test veya karantinaya alınması gerektiğini belirlemelidir.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Esnek Endoskop Örnekleme Kiti Testi kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp