Klinik Parti Bırakımı Testi

Klinik Parti Bırakımı Testi

Parti serbest bırakma yöntemi, klinik veya hayvan deneyleri için minimum numune gereksinimi ile ihtiyaç duyulan tek veya küçük ürün serilerini sterilize etmek için hızlı ve uygun maliyetli bir yaklaşımdır. Etilen Oksit (EO) sterilizasyonunu kullanan aşırı dolum konsepti, ürünü güvenli bir şekilde serbest bırakmak için sterilite güvence seviyesini göstermek için kullanılır.

Klinik Parti Bırakımı Testi

Çoğu ürün için, parti ayırma yöntemi küçük laboratuvar kaplarında ve sözleşme sterilizasyon tesislerinde gerçekleştirilebilir ve tam sterilizasyonun tamamlanması için bekleme süresi ve masrafı olmadan denemelere veya pazara ürün almak için gereken esnekliği sağlar. doğrulama.

Bir EO Klinik Parti Bırakması için gereklilikler ANSI / AAMI / ISO 11135 Ek E'de özetlenmiştir. Çeşitli AAMI TIR'ları ayrıca sterilizasyon standardının gereksinimlerini karşılama konusunda rehberlik sunar. EUROLAB, EO Clinical Batch Bültenleri konusunda uzmanlaşmıştır ve protokol üretiminden nihai raporun tamamlanmasına kadar tüm süreç boyunca sizinle ve birçok sözleşme sterilizasyon tesisiyle ortak olabiliriz. 

Geçerli Standartlar

  • ANSI / AAMI / ISO 11135
  • AAMI TIR 16

Tam bir validasyona alternatif olarak, bu çalışma tek bir ürün grubunu serbest bırakmak için kullanılır. Üretim hacmi az olduğunda, yeni ürün geliştirme için veya sadece bir sterilizasyon yükünü tamamlamak için üretilmiş yeterli ürün olduğunda terminal olarak sterilize edilmiş ürünlerin klinik kullanım için sağlanması uygun bir seçenektir.

Sterilizasyon uzmanlarımız, bir Klinik Parti Bırakma gereklilikleri konusunda size rehberlik edecektir. Özelleştirilmiş protokoller ve döngü çalışması verilerini, sıcaklık / nem dağılımı çalışmalarını, protokolün bir kopyasını, bir işlem özetini ve kolay referans için tüm test sonuçlarını içeren hepsi bir arada özet nihai raporu sunuyoruz.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Klinik Parti Bırakımı Testi kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp