Etilen Oksit (EO) Sterilizasyon Testi

Etilen Oksit (EO) Sterilizasyon Testi

Etilen Oksit Sterilizasyon Validasyonları

Etilen Oksit (EO) Sterilizasyon Testi

Etilen Oksit (EO) Sterilizasyon Validasyonu, üreticiye uygun sterilite güvence seviyesini sağlayan ve geliştirilen her ürün tipi için tekrarlanabilirlik sağlayan bir sterilizasyon işleminin geliştirilmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Şirket içinde veya sözleşmeli sterilizatör ile sterilize edilmiş olsun, her türlü ürün ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğu sağlamak için onaylanmalıdır.

Bir EO Sterilizasyon Validasyonu için gereklilikler ANSI / AAMI / ISO 11135'te özetlenmiştir. Çeşitli AAMI TIR'leri ayrıca sterilizasyon standardının gerekliliklerini karşılama konusunda rehberlik sunar. EUROLAB, etilen oksit sterilizasyon doğrulamalarında uzmanlaşmıştır ve protokol üretiminden nihai raporun tamamlanmasına kadar tüm süreç boyunca sizinle ve birçok sözleşme sterilizasyon tesisiyle ortak olabiliriz

Geçerli Standartlar

  • ANSI / AAMI / ISO 11135
  • AAMI TIR14
  • AAMI TIR16
  • AAMI TIR28

EUROLAB uzmanları yüzlerce Etilen Oksit Sterilizasyon Validasyonları gerçekleştirmiştir. Endüstriyel EO sterilizasyonu için AAMI / ST / WG 01 komite çalışma grubu, AAMI / ST / WG 04 biyolojik göstergeleri, AAMI / ST / WG 63 sterilizasyon artıkları, AAMI / ST / WG 91 rezistometre ve AAMI / ST / WG 92 proses test cihazları denetlemeleri yapılır.

Sterilizasyon uzmanlarımız önleme testi ve çevrim geliştirme, ayrıca doğrulama süreci, rutin izleme ve yeniden doğrulama gereklilikleri konusunda size rehberlik edecektir. Özelleştirilmiş protokoller ve döngü çalışması verilerini, sıcaklık / nem dağılımı çalışmalarını, protokolün bir kopyasını, bir işlem özetini ve kolay referans için tüm test sonuçlarını içeren hepsi bir arada nihai rapor sunarız.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Etilen Oksit (EO) Sterilizasyon Testi kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp