Paketleme Çözümleri

Paketleme Çözümleri

Geçerli Standartlar

  • ISO 11607
  • ISTA
  • USP
  • ASTM

Hizmet Özeti

Müşterilerimizin pazara güvenli ve etkili ürünler sunmalarına yardımcı olmak için benzersiz bir paketleme deneyimi sunuyoruz. Hizmetlerimiz danışmanlık, paket doğrulama, malzeme yeterliliği ve paket geliştirmeyi kapsamaktadır.

Paketleme Çözümleri

EUROLAB ambalaj çözümleri departmanı, tıp ve ilaç endüstrilerinde birden fazla ürün, paket ve sterilizasyon yapılandırmasını kapsayan başarılı doğrulamalarla deneyim sahibidir. Hızlı ve doğru sonuçlar elde etmek için kanıtlanmış en son teknolojiyi kullanıyoruz.

Danışmanlık

Danışmanlık ekibimiz protokoller, test planları ve gerekçeler oluşturma konusunda onlarca yıllık deneyime sahiptir. Düzenleyici beyanınızdan önce, bu sırada ve sonrasında düzenleyici yardım sağlamak için buradayız. Nihai ürün konfigürasyonu ile standart yöntem tutarsızlıkları arasında boşluk değerlendirmeleri sağlayabiliriz.

Ambalaj Doğrulama

EUROLAB, küresel yasal gerekliliklere uygun eksiksiz paket testi ve hizmetleri sunmaktadır. Hizmetler arasında Tam ambalaj doğrulamaları ve Koruyucu Ambalaj, SBS Ambalaj Tasarımı, Ambalaj Özellikleri ve Hasar Analizi yer alır.

Malzeme Nitelikleri

Önde gelen uzmanlarımız tıbbi cihaz ve farmasötik ambalajlar için malzeme özellikleri, mukavemet, dayanıklılık ve performans hakkında bilgi vermektedir. Paket tasarımına yönelik testler sağlamaya ve testi özelleştirme yöntemlerini ayarlama yeteneğine odaklanırlar. Hizmetler arasında Çekme Testi, Yırtılma Testi, Delinme Testi, Şırınga Gücü ve Sutherland Ovma Testleri bulunmaktadır.

Ambalaj Nitelikleri

Eğitimli personelimiz, ambalajla ilgili sorunların giderilmesine yardımcı olmak ve derinlemesine hata analizi yapmak için hazırdır. Hizmetler arasında Örnek Boyutu Gerekçesi, Test Planı (Kabul Kriterleri, Test Yöntemi Gerekçesi, Protokol Geliştirme), Mühürleyen Doğrulaması, Düzenleyici Yardım ve Boşluk Analizi yer alır.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Paketleme Çözümleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp