Tıbbi RFID Testi

Tıbbi RFID Testi

Tıbbi RFID testi, nakliye, geçiş ücretleri ve tıbbi cihazlarda en yeni programlarda çalışan güvenlik, elektromanyetik uyumluluk, etiket ve okuyucu ile birlikte çalışabilirliğinin test edilmesi için gereklidir.

Tıbbi RFID Testi

Tıbbi cihaz üreticileri, tıbbi ürünlerini RFID testi için laboratuvarımıza göndererek testlerinin yapılmasını sağlayabilirler.

EUROLAB, test satıcılarının anonimliğini ve test sonuçlarının gizliliğini koruyacaktır. Bunun yanında, test verilerini yalnızca kesinleşmiş bir test protokolünün geçerliliği ile ilgili olarak paylaşacaktır.

Test sırasında üretici ile ilişkili mühendis (ler) bulunmalı ve kurulum ve çalıştırma talimatları sağlamalıdır. Destek, sorunun teşhis edilmesini, sorunun önem derecesinin (cihaz üzerindeki etki) değerlendirilmesini ve test sonuçlarının geçerliliğinin doğrulanmasını içerecektir.

EUROLAB, sorunların nedeninin belirlenmesine yardımcı olacak ve sorunun nasıl azaltılacağı konusunda tavsiyelerde bulunacaktır. RFID testinin gönderilen her cihaz için tamamlanması yaklaşık olarak 1 hafta yada daha fazla sürebilir.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Tıbbi RFID Testi kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp