Taşıma ve Dağıtım Performansı Testleri

Taşıma ve Dağıtım Performansı Testleri

Ulaştırma ve Dağıtım Simülasyon testleri, ulaştırma ortamlarının genel hasar üreten hareketlerinin, kuvvetlerinin, koşullarının ve dizilerinin laboratuvar simülasyonudur. Bu ürün işleme gösterimi piyasaya sürülmeden önce gereklidir. Bu test, ürünü taşımak için kullanılan tüm nakliye malzemelerini içerir ve ATSM D4169, ISTA 2A ve ISTA 3A standartlarına uygundur.

Taşıma ve Dağıtım Performansı Testleri

Geçerli Standartlar

  • ASTM D4169
  • ISTA 3A
  • ISTA 2A

Örnek Özellikler

  • PKG142: Teklif edilecek örneklerin hacmini bilmeli
  • PKG146: Fiyatlandırma, gerekli ovma sayısına ve hıza bağlıdır

Nakliye ve Dağıtım Simülasyon testi, çeşitli araç türleri ve rotaları veya değişen sayıda taşıma riski gibi çok çeşitli durumlar için geçerlidir. Çalışma basit şekilli rastgele titreşim, farklı düşme yükseklikleri ve atmosferik koşullandırmayı içerebilir.

Tavsiye edilen kopyalar:  Gemi testi için bir teklif talep ederken, lütfen test için kullanılacak oluklu kutunun dış boyutlarını ve maruz kalacak oluklu kutuların miktarını sağlayın.

ISTA 2A testini seçerken, atmosferik şartlandırma şarttır. Fiyat teklifi isterken lütfen bu bilgileri ekleyin. Önerilen koşullar standardın bir parçası olarak bulunabilir veya bizimle iletişime geçin ve uygun koşulları belirlemenize yardımcı olabiliriz.

EUROLAB, konusunda son derece uzman ekibiyle ve uluslararası akredite laboratuvarlarıyla birlikte, Taşıma ve Dağıtım Performansı Testleri kapsamında tüm test, analiz, ölçüm, değerlendirme ve rapor oluşturma hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

WhatsApp